Zum Hauptinhalt springen

Sutco®-Polska Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim producentem instalacji do przetwarzania różnych rodzajów odpadów. Działając na rynku od ponad 30 lat zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam z powodzeniem tworzyć kompleksowe technologie do przetwarzania odpadów, które doceniane są przez naszych klientów na terenie całego kraju. W tym obszarze oferujemy rozwiązania w zakresie projektowania i realizacji pod klucz instalacji do przetwarzania odpadów. Planowanie. Projektowanie. Produkcja. Montaż. Uruchomienie. Serwis. Konserwacja. To pełny zakres naszych usług. Wszystko z jednej ręki.

Tokarz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa i kontrola pracy maszyny
  • kontrola wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym (wymiarowa i jakościowa)
  • podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcją obsługi
  • uczestnictwo w projektach usprawniających wydajność i jakość pracy
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów – produkcja jednostkowa
  • dbanie o stan techniczny maszyny

WYMAGANIA:

  • obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (tokarka, frezarka)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku: tokarz
  • znajomość rysunku technicznego
  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • pomiar wykonywanych elementów
  • czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów
  • umiejętność pracy w grupie
  • uprawnienia do obsługi suwnic/żurawi - mile widziane

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
  • benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, bezpłatnego kursu języka niemieckiego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji

Możliwość legalnej pracy za granicą do 5 miesięcy w ramach kontraktu wewnątrz Grupy - z perspektywą bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia!

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Bewerbung

Der Schutz von personenbezogenen Daten ist uns sehr wichtig. Die Behandlung der uns zur Verfügung gestellten Daten erfolgt gemäß der rechtlichen Vorschriften, insbesondere denen der Europäischen Datenschutzgrundverordnung (EU-DSGVO) und des Bundesdatenschutzgesetzes.

Datenschutz